Firma Profili
 

BERRAK PERDE YIKAMA ; Konya'da profesyonel perde yıkama ve perde temizleme alanında  hizmet vermektedir. 

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Hizmet Halkamızın İçinde;

 

Perde yıkama, perde ütüleme, yerinde perde temizleme, korniş takma ve perdelerin tamiri yer almaktadır.


Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların  perde yıkama ve perde temizleme taleplerine cevap vermiştir. Amacımız;  hijyenden ve kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımaktır. 

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma gayreti içinde faaliyetine devam etmektedir.

 

Misyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Vizyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak